Wda Świecie - strona nieoficjalna

Strona klubowa
Herb

Logowanie

Kalendarium

19

03-2024

wtorek

20

03-2024

środa

21

03-2024

czwartek

22

03-2024

piątek

23

03-2024

sobota

24

03-2024

niedziela

25

03-2024

pon.

Zegar

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 2 gości

dzisiaj: 12, wczoraj: 11
ogółem: 646 914

statystyki szczegółowe

O klubie

HISTORIA KLUBU

1957

8 marca utworzono nowy klub sportowy o nazwie Rzemieślniczy Spółdzielczy Klub Sportowy "WDA"
Na prezesa wybrano Konstantego Gołowkina.

 

1958

Od 15 marca trenerem piłkarzy do grudnia przyszłego roku był Eugeniusz Ginter, który przyczynił się
do awansu drużyny juniorów z Klasy B do klasy A

 

1960

Klub Sportowy w Świeciu zmienił nazwę na Rzemieślniczy-Spółdzielczy Klub Sportowy "Start-Wda".

Prezesem został wybrany Józef Tarkowski.

Klub posiadał dwa zespoły piłkarskie:

Seniorów grających w B klasie / drużynę trenował Benedykt Preis/
i juniorów zgłoszonych do rozgrywek / trener: Eugeniusz Ginter/.

 

1961

20 marca prezesem został Leon Neuman.

Drużyna piłkarzy wzięła udział w rozgrywkach klasy B.

 

1962

Zrzeszenie sportowe Start-Wda swą działalność opierało na funduszach uzyskanych od spółdzielni podlegających Centralnemu Zrzeszeniu Spółdzielni Pracy i Rzemiosła. Brak boiska jak i brak zainteresowania władz sportowych sprawami klubowymi doprowadziły do sytuacji, w której Wojewódzka Komisja Sportowa podjęła decyzję o likwidacji klubu. Decyzji tej sprzeciwił się ówczesny sekretarz PZPR - Zygmunt Kruk, który dopomógł klubowi w nawiązaniu zbawiennych kontaktów z zakładami pracy na terenie miasta.

 

1963

Jak wynika ze sprawozdań w okresie od 1 marca 1963 roku do 27 stycznia roku następnego, funkcję prezesa sprawował Franciszek Manikowski. Piłkarzami WDY, którzy jako pierwsi rozpoczęli pracę w Świeckich Zakładach Celulozy i Papieru byli Jan Kowalski, Eugeniusz Neuman i Franciszek Graczyk.

 

1964

Drużyna Wdy piłki nożnej seniorów pod wodzą Aleksandra Łabęckiego zdobyła upragniony awans do A klasy. 28 Lipca funkcję prezesa objął Kazimierz Górski. Reaktywowano sekcję piłki siatkowej. Klub zgłosił do rozgrywek drużynę piłki siatkowej, która startowała w klasie wojewódzkiej. 11 Grudnia na Walnym Zgromadzeniu Rzemieślniczego Klubu Sportowego Start-Wda funkcję prezesa powierzono Stanisławowi Podlasiakowi.

 

1965

Drużynę piłki nożnej dalej prowadził Aleksander Łabędzki. Trenerem młodzieży /trampkarzy i juniorów/ został Tadeusz Wyżga. Jego wychowankami, którzy później grali w pierwszym zespole, byli: Jan Majewski, Wacław Hajne, Jan Kosecki, Leszek Pluciński i Grzegorz Piętka. Piłkarze trenowali wówczas na boisku przy Świeckim Zamku Krzyżackim. W czynie społecznym przy zamkowym boisku wybudowano szatnie. W jednym z pierwszych bloków powstałych na osiedlu Kościuszki, jedno z mieszkań /w bloku nr.11/ przeznaczono na sekretariat klubu.

 

1966

20 kwietnia uchwałą Walnego Zgromadzenia członków Klubu Sportowego Wda rozwiązano dotychczasowy Klub Rzemieślniczo-Spółdzielczy Klub Sportowy Start-Wda i jednocześnie powołano do życia Zakładowy Klub Sportowy Wda Świecie pod patronatem Zakładów Celulozy i Papieru trwającym do 1991 roku. Prezesem nowego klubu został Mieczysław Stanielewicz. Klub zgłosił do rozgrywek drużynę trampkarzy, która w swej grupie zajęła I miejsce. W mieście powstał Klub Kibica, którego przewodniczącym został Leon Neuman.

 

1967

15 lutego patronat honorowy nad klubem Wda objął Dyrektor Zakładów Celulozy i Papieru Andrzej Olszewski. Druga drużyna seniorów uzyskała awans do Klasy B. Trenerem pierwszego zespołu został Ryszard Dziadek. Najprawdopodobniej w tym roku zapadła decyzja o budowie stadionu sportowego i urządzeń towarzyszących. Obiekt postanowiono zlokalizować na Chmielnikach w pobliżu Osiedla Kościuszki. Po zakończeniu sezonu 1967 drużyna piłki nożnej zajęła X miejsce w rozgrywkach o mistrzostwo ligi wojewódzkiej.

 

1968

Pierwsza drużyna seniorów w piłce nożnej zajęła II miejsce w mistrzostwach Klasy A i uzyskała prawo walki o awans do ligi okręgowej. W skład tego zespołu wchodzili: Jan Kowalski, Eugeniusz Neuman, Jerzy Domian, Eugeniusz Fankidejski, Franciszek Graczyk, Bogdan Arczyński, Ryszard Kurowski, Ryszard Brandt, Wacław Hajne, Marian Wańtuch, Karol Arczyński i Jan Majewski - wszyscy pracownicy Świeckich Zakładów Celulozy i Papieru oraz  Piotr Kubiak, Zygmunt Ryzop, Stefan Modrzejewski, Andrzej szydłowski i Miller - odbywający w Świeciu czynną służbę wojskową i na ten czas grający w barwach Wdy.

 

1969

Piłkarze Wdy zajęli w lidze okręgowej XI miejsce. Trenerem pierwszej drużyny został Henryk Rosiński. 29 Lipca rozegrano na stadionie przy zamku pierwsze międzynarodowe spotkanie w piłce nożnej w Świeciu. Mecz zakończył się zwycięstwem zawodników Wdy nad drużyną węgierską "Telefon Fabrik" Budapeszt wynikiem 3:0.

 

1970

W maju piłkarze Wdy rozegrali mecz o Puchar Polski na szczeblu okręgowym z Zawiszą Bydgoszcz wygrywając 2:1. Pierwsza drużyna seniorów piłki nożnej zajęła X miejsce w rozgrywkach ligi okręgowej, zaś druga drużyna została wycofana z rozgrywek o mistrzostwo B klasy. Z pierwszej drużyny seniorów karierę zawodniczą ukończyli: Jan Kowalski, Karol Arczyński, Bogdan Arczyński, Eugeniusz Fankidejski, Franciszek Graczyk. 10 Września zawodnicy ZKS Wdy zdobyli I miejsce w" Pucharze Fair Play" w grupie juniorów.

 

1971

W piłkarskich spotkaniach o mistrzostwo ligi okręgowej nasza drużyna awansowała na VI miejsce w tabeli, zdobywając 23 punkty. 22 Lipca rozegrano międzynarodowy mecz z okazji otwarcia nowego stadionu, na którym zagrali: Wda Świecie i Żelaznicar Niź z Belgradu. Mecz zakończył się zwycięstwem Wdy 4:3. Był to zarazem mecz z okazji zakończenia kariery piłkarskiej zawodników Wdy - Ryszarda Kurowskiego, Eugeniusza Neumana i Stefana Modrzejewskiego. Uroczyście pożegnano także siatkarzy kończących karierę sportową: Edwarda Sobiechowskiego, Jana Chariasza, Sławomira Tabaczyka, Jerzego Grzegorczyka, Tadeusza Lubiejewskiego i Henryka Rolbieckiego. W nowym sezonie piłkarskim 1971/72 walczyły już cztery drużyny: trampkarzy, juniorów, seniorów w B klasie i wreszcie drużyna numer jeden naszego lokalnego piłkarstwa - seniorzy występujący w lidze okręgowej. Drużyny trampkarzy i juniorów trenowali Ryszard Kurowski i Henryk Rosiński / trener pierwszej drużyny seniorów

 

1972

W marcu przy ZKS Wda zawiązano sekcję lekkiej atletyki, nad którą kierownictwo objął Romuald Gajewski. W lidze okręgowej drużyna ZKS Wda zajęła wysokie III miejsce, zdobywając 37 punktów. 1 lipca zmiana trenera - odszedł Henryk Rosiński/ trener pierwszej drużyny/. Nowym trenerem został Adam Damski, dotychczasowy zawodnik i trener "Chojniczanki".15 Grudnia patronat honorowy nad klubem Wda objął Dyrektor Zakładów Celulozy i Papieru Michał Kempa.

 

1973

W sezonie 1972/73 drużyna Wdy zajęła II miejsce w tabeli w lidze okręgowej za Polonią Bydgoszcz i zdobyła tytuł wicemistrza Pomorza za rok 1972/73. W październiku pożegnano zasłużonego piłkarza Mariana Wańtucha, reprezentującego Wdę od 1967 roku.

 

1974

W styczniu połączono drużynę zapaśniczą z Gruczna z ZKS Wdą. Instruktorem zawiązanej sekcji został Rajmund Górski, co przyczyniło się do jej znacznego sukcesu. Drużyna sekcji zapaśniczej w stylu wolnym zdobyła tytuł wicemistrza okręgu. Grzegorz Sikorski zdobył tytuł wicemistrza Polski na 1974 rok oraz został sklasyfikowany na I miejscu w kadrze narodowej. Medal wywalczony przez tego zapaśnika był pierwszym medalem zdobytym na Mistrzostwach Polski w historii ZKS Wda. W maju drużyna Wdy rozegrała zwycięski mecz /3:2/ z drużyną niemiecką CM Ventas Wittembege na boisku miasta Wittemberge. Trenerem piłkarzy został Wojciech Niedźwiecki. U progu nowego sezonu piłkarskiego 1974/75 drużyna seniorów Wdy wraz z trzynastoma innymi drużynami tworzyła klasę wojewódzką.

Na sezon 1974/75 ponownie trenerem został Adam Damski. Po raz pierwszy w historii klubu ZKS Wda najmłodsi trampkarze przystąpili do rozgrywek o mistrzostwo okręgu.

2 listopada zawodniczą karierę zakończył Adam Damski.

 

1975

W marcu na Walnym Zgromadzeniu dokonano wyboru nowych władz. Prezesem został Jerzy Kunda. Odbył się międzynarodowy mecz I-wszej reprezentacji juniorów NRD i Polski, który zakończył się wynikiem 1:2.

 

1976

Wychowankowie Wdy w sezonie 1975/76 zdobyli Puchar Polski i III miejsce w grupie trampkarzy młodszych okręgu.

 

 

1978

Po raz pierwszy drużyna seniorów piłki nożnej wystąpiła w III lidze. Trenerem zespołu był Adam Damski.

Drużyna klasy młodzików młodszych ZKS Wda zdobyła vice mistrzostwo okręgu w sezonie 1977/78

 

1980

W sezonie 1979/80 sekcja piłki nożnej w okręgu zajęła kolejno: I miejsce - klasa okręgowa seniorów (awansowała do III ligi, trenerem był Franciszek Wańtuch), I miejsce - A klasa seniorów w swojej grupie, V miejsce- młodzicy starsi, X miejsce - klasa juniorów młodszych.

W sezonie 1979/80 sekcja piłki siatkowej zajęła kolejno: II miejsce - seniorzy, III miejsce - juniorzy starsi, IV miejsce - juniorzy młodsi. W finale Spartakiady Wojewódzkiej drużyna juniorów młodszych zajęła III miejsce i zdobyła brązowe medale.

 

1981

W czerwcu zorganizowano mecz piłki nożnej pomiędzy Wdą wówczas grającą w klasie okręgowej z Wdą z lat 70 - tych.

Zakończenie wieloletniej kariery piłkarskiej Jana Majewskiego.

 

1982

Drużyna piłki nożnej seniorów ponownie awansowała do III ligi.

Jan Kosecki zakończył czynne uprawianie sportu i został asystentem trenera Franciszka Wańtucha.

30 grudnia zorganizowano pożegnanie długoletniego prezesa - Jerzego Kundy.

 

1983

Od 1 stycznia funkcję prezesa pełnił Józef Wasiak.

W III lidze drużyna piłki nożnej seniorów zajęła V miejsce w tabeli.

 

1984

Józef Wasiak zrezygnował ze stanowiska prezesa, powołano na tą funkcję wieloletniego vice prezesa Romana Maćkowskiego, który pełnił ją do 1987 roku.

W III lidze drużyna piłki nożnej seniorów zajęła ponownie V miejsce.

20 sierpnia III - ligowy zespół Wdy zmierzył się z kadrą narodową juniorów, mecz kontrolny zakończył się zwycięsko dla naszej drużyny 4:1.

 

1985

28 maja nasza jedenastka rozegrała mecz towarzyski z czołową drużyną I ligi (kandydatem na mistrza Polski) - Legią Warszawa. Choć spotkanie zakończyło się niepowodzeniem naszego zespołu (przegrali 2:6) sam mecz był ciekawym widowiskiem, które  dostarczyło trenerom obu  drużyn  wielu cennych obserwacji.

W III lidze dobrze spisała się drużyna piłki nożnej seniorów zajmując III miejsce.

W końcowych rozgrywkach o klubowe mistrzostwo województwa juniorów młodszych w sezonie 1984/85 (grupa I) zajęła II miejsce z dorobkiem 15 punktów.

Drużyna ZKS Wda zajęła I miejsce w grupie I o klubowe mistrzostwo województwa młodzików starszych.

.

1986

W czerwcu drużyna Wdy zakwalifikowała się do strefowych eliminacji drużyn piłkarskich juniorów, ubiegających się o awans do finałowych rozgrywek XIII Ogólnopolskiej Spartakiady Młodzieży. Strefowe eliminacje makroregionu pomorskiego rozegrane zostały w Braniewie i Fromborku. Startowały w nich dwie drużyny klubowe z naszego regionu: właśnie nasi młodzicy Wdy oraz Zawisza Bydgoszcz. Udział świeckich piłkarzy w półfinałowym turnieju spartakiadowym w Braniewie zakończył się sukcesem - nasz zespół zajął I miejsce (zdobywając 6 punktów) i awansował do grona 16 najlepszych drużyn w kraju. Nasi zremisowali z Czempionem Gdańsk 1:1, pokonali Piasta Toruń 4:2, zremisowali z Gryfem Słupsk 0:0 i wygrali z zatoką Braniewo 1:0.

W sierpniu w finale ogólnopolskim Spartakiady Młodzieży, który odbył się w Piotrkowie Trybunalskim (a mecze zostały rozegrane w Bełchatowie) młodzicy Wdy zajęli XIV miejsce. Był to (i nadal jest!) Największy sukces młodzików Wdy - XIV miejsce w Polsce. Tę zwycięską drużynę, którą prowadził opiekun Bogdan Furman i trener Jan Kosecki, stanowili: Dariusz Sadokierski, Wojciech Rasmus, Jacek Gładek, Jarosław Szreder, Marcin Rusak, Piotr Hływka, Piotr Grajewski, Krzysztof Nowakowski, Zbigniew Juszczak, Rafał Rybczyński, Artur Rasmus, Tomasz Maćkowski, Andrzej Malinowski, Janusz Graczyk i Dariusz Łukomski, Robert Kurczaba. Z drużyny tej Krzysztof Nowakowski, Piotr Grajewski i Artur Rasmus zostali powołani do kadry Polski

Drużyna piłki nożnej seniorów w III lidze zajęła X miejsce.

Od 10 lipca trenerem seniorów przez krótki czas (niecały sezon) był Ryszard Kosiński.

11 października w sobotę na świeckim boisku nasza jedenastka III - ligowej Wdy, której trenerem był Franciszek Wańtuch rozegrała sparring z piłkarzami kadry (grającymi u nas w ramach przygotowań do czekającego ich w Poznaniu spotkania z Grekami, rozpoczynającego cykl eliminacji przed finałami Mistrzostw Europy). Świecki stadion wypełniony był jak nigdy przedtem, pamiątkowe plakaty obwieszczały "Tego jeszcze nie było!" a nasza drużyna spisała się znakomicie, bowiem z kadrowcami Wojciecha Łazarka (przecież najlepszymi z najlepszych) przegrała tylko 1:2.

 

1987

Na wiosnę trenerem pierwszego zespołu został Jan Kosecki, asystentem Jarosław Klinger.

Drużyna piłki nożnej seniorów w III lidze na koniec sezonu zajęła XI miejsce i spadła do ligi okręgowej.

 

1988

Stanowisko prezesa w latach 1988- 1989 zajmował Sylwester Krukowski.

Po sezonie wiosennym pierwsza drużyna piłki nożnej awansowała do III ligi na sezon kolejny. W sezonie jesiennym uplasowała się na IX miejscu z lokatą 11 punktów.

 

1989

Funkcję prezesa w latach 1989 - 1991 pełnił Witold Stempkowski.

Ponownie drużyna piłki nożnej seniorów uczestniczyła w rozgrywkach III ligi zajmując VII miejsce.

 

1990

W III lidze drużyna piłki nożnej zajęła następującą lokatę - XIX miejsce.

 

1991

Witold Stempkowski zrezygnował ze stanowiska prezesa, funkcję tą przejął Sylwester Krukowski.

W III lidze drużyna piłki nożnej seniorów zajęła XIV miejsce.

.

1992

W latach 1992 - 1994 funkcje prezesa pełnił Piotr Kowalski.

W III lidze drużyna piłki nożnej seniorów ponownie zajęła XIV miejsce i spadła do ligi okręgowej.

 

1993

Drużyna piłki nożnej seniorów uczestnicząc w rozgrywkach ligi okręgowej zajęła I miejsce i awansowała do III ligi.

Drużyna piłki nożnej juniorów awansowała do ligi centralnej "Pomorze".

 

1994

Z funkcji prezesa zrezygnował Piotr Kowalski, powołano na tą funkcję Rajmunda Górskiego, który pełnił ją do listopada 1997 roku.

Drużyna piłki nożnej seniorów w rozgrywkach III ligi zajęła XI miejsce z dorobkiem 26 punktów.

 

1995

Drużyna piłki nożnej seniorów w rozgrywkach III ligi zajęła XI miejsce.

Z Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych w Szamotułach bokserzy przywieźli 5  medali (w tym złoty wywalczył Artur Bojanowski) tym samym zdobywając zwycięstwo w punktacji klubowej. Ponadto Artur Bojanowski wybrany został najlepszym zawodnikiem turnieju.

 

1996

Drużyna piłki nożnej seniorów w rozgrywkach III ligi zajęła XVI miejsce, co jest równoznaczne ze spadkiem do klasy okręgowej.

Na zaproszenie działaczy KS Wda do Świecia przyjechała drużyna „Orłów" Kazimierza Górskiego.

Mecz "Orły Górskiego" - "WDA" Świecie

 

W 1996 roku na zaproszenie działaczy KS "Wda" do Świecia przyjechała drużyna "Orłów" Kazimierza Górskiego. Jeszcze nigdy trybuny świeckiego stadionu nie były tak zapełnione jak wtedy. Zdjęcie z meczu "Wda"-"Orły Górskiego". Stoją od lewej: Kazimierz Górski, Jacek Zarembski, Wojciech Kowalski, Ryszard Cieśliński, Rajmund Górski, Ryszard Brandt, Andrzej Przybyszewski, Józef Wiśniewski, Janusz Kupcewicz, Henryk Złotowski, Roman Jakóbczak, Stefan Majewski, Bronisław Górski, Tomasz Korynt, Jan Domarski, Marek Kusto, Jerzy Kraska, Zygmunt Kukla, Andrzej Szarmach, Adam Damski, Grzegorz Piętka, Adam Musiał i Jarosław Klinger. Klęczą od lewej: Jan Kosecki, Janusz Żygowski, Piotr Kowalski, Paweł Krasnodemski, Robert Gadocha, Krzysztof Kmiecik, Zygmunt Kalinowski, Adam Nawałka, Jan Kordysz, Benedykt Cerajewski, Lesław Ćmikiewicz, Zdzisław Kapka i Zbigniew Arbat.

 

1997

12 listopada funkcję prezesa objął Józef Wasiak, który pełnił ją przez rok i dwa miesiące.

Drużyna piłki nożnej seniorów uczestniczyła w rozgrywkach ligi okręgowej.

 

1998

Drużyna piłki nożnej seniorów awansowała do IV ligi.

 

1999

Od 18 stycznia funkcję prezesa pełni Andrzej Komasiński.

Drużyna piłki nożnej seniorów zajęła XII miejsce (na 16 zespołów) w lidze pomorskiej z dorobkiem 37 punków.

 

2000

Na naszym stadionie rozegrano Eliminacyjny Turniej do Mistrzostw Europy w piłce nożnej mężczyzn U-18 z udziałem Litwy i Islandii. Na tę imprezę sportową przybył również międzynarodowy obserwator UEFA z Finlandii.

Drużyna piłki nożnej seniorów zajęła IX miejsce (na 16 zespołów) z dorobkiem 39 punktów.

 

2001

Drużyna piłki nożnej seniorów zajęła XIII miejsce (na 18 zespołów) z dorobkiem 38 punktów.

W dniach od 9 do 15 października na naszym stadionie rozegrano Eliminacyjny Turniej do Mistrzostw Europy w piłce nożnej kobiet U-19 z udziałem Walii i Holandii.

 

2002

17 kwietnia rozegrano mecz młodzieżowych reprezentacji olimpijskich: Polska - Rumunia. Spotkanie zakończyło się wynikiem 2:0 dla naszej reprezentacji.

Drużyna piłki nożnej seniorów zajęła XI miejsce (na 18 zespołów) w IV lidze kujawsko - pomorskiej z dorobkiem 49 punktów.

 

2003

Drużyna piłki nożnej seniorów zajęła VII miejsce (na 16 zespołów) z dorobkiem 42 punktów.

Na naszym boisku rozegrano międzynarodowe mecze piłkarskie (Czechy : Dania, Rosja : Węgry, Polska : Belgia) w ramach XVIII-ego Międzynarodowego Turnieju Piłkarskiego „Syrenka Cup 2003".

 

2004

Trzy zespoły młodzieżowe zdobyły Mistrzostwo Grup:

-Junior Młodszy - Jarosława Klingera,

-Trampkarz - Piotra Grajewskiego,

-Młodzik - Zbigniewa Juszczaka,

Drużyna Piotra Grajewskiego będzie walczyła o prawo gry w lidze wojewódzkiej trampkarzy.

Drużyna seniorów obroniła się przed spadkiem i utrzymała się w IV lidze.

 

2006

. W tym roku nie obyło się także bez porażek. Największą był spadek pierwszej drużyny seniorów piłki nożnej do  Klasy A. W tym właśnie momencie Trenerem I zespołu zostaje Mariusz Modracki
Z grup młodzieżowych wyróżniła się drużyna Trampkarza, która wywalczała awans do ligi wojewódzkiej.

 

2007

W sekcji piłki nożnej największymi sukcesami tego roku był awans pierwszej  drużyny seniorów do V ligi, a także awans drużyny Juniora Starszego( TRENER Andrzej Sitkowski) do ligi wojewódzkiej K-PZPN

 

2008

Kolejny awans pierwszej drużyny seniorów - tym razem do nowo utworzonej IV ligi kujawsko-pomorskiej (1. miejsce z dorobkiem 77 pkt na 90 możliwych) . Po rundzie jesiennej z funkcji Trenera I zespołu rezygnuje Mariusz Modracki a nowym Trenerem zostaje Dariusz Durda.

 

2009

Historyczny awans pierwszej drużyny seniorów do nowej III ligi kujawsko-pomorsko-wielkopolskiej (1. miejsce 67 punktów 103-40!!! w bramkach), dwóch zawodników Wdy na czele stawki strzelców IV ligi - Arkadiusz Woźniak - 35 goli, Wojciech Ernest - 24 gole. 
Trenerem I zespołu zostaje Piotr Tworek.

Buttony

Reklama

Wyniki

Ostatnia kolejka 18
Fala Świekatowo 2:1 Wda Świecie 2004
Tartak Wudzyn 1:0 Wisła Nowe
Tor Laskowice 3:4 Polonia III Bydgoszcz
Struga Drzycim 1:5 Grom Osie
Cis Cekcyn 2:1 Sparta Przysiersk

Najnowsza galeria

Turniej w Białych Błotach
Ładowanie...

Tabela ligowa

Młodzicy » Inne rozgrywki
1. Grom Osie Grom Osie 48 bz
2. Cis Cekcyn Cis Cekcyn 40 bz
3. Fala Świekatowo Fala Świekatowo 40 bz
4. Wda Świecie 2004 Wda Świecie 2004 32 bz
5. Tartak Wudzyn Tartak Wudzyn 26 plus
6. Sparta Przysiersk Sparta Przysiersk 25 minus
7. Struga Drzycim Struga Drzycim 20 bz
8. Polonia III Bydgoszcz Polonia III Bydgoszcz 19 bz
9. Wisła Nowe Wisła Nowe 10 bz
10. Tor Laskowice Tor Laskowice 1 bz

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 19