Wda Świecie - strona nieoficjalna

pon.

Wywiad z Julkiem

• autor: piotr.graj, 2014-12-19 22:38

Na kolejny wywiad umówiliśmy się z naszym czołowym zawodnikiem – Julkiem Siemaszko. Popularny „Julas” opowie nam m.in.  o swoich zainteresowaniach, o naszym zespole, o tym jak spędza wolny czas, gdy nie ma treningów oraz zdradzi nam, któremu klubowi kibicuje i gra, którego piłkarza podoba mu się najbardziej… Zapraszamy!

Admin: Cześć Julek

Julian Siemaszko: Cześć.

Admin: Tradycyjnie, na początku wywiadu opowiedz nam o sobie - gdzie chodzisz do szkoły?, coś o Twojej rodzince…,

JS:  Chodzę do SP8. Jak na razie jestem jedynakiem;) Od tygodnia mam pieska, który się wabi Lilly.

Admin:  Co lubisz robić oprócz grania w piłkę nożną, czy masz inne hobby?

JS:  Lubię zabawy na podwórku i gry komputerowe. Od niedawna też z przyjemnością chodzę na spacery z psem.

Admin: Jak sytuacja w szkole?

JS:  Myślę, że jest OK. Oby tak dalej.

Admin: Które przedmioty są Twoją mocną stroną, a które Tobie nie pasują?

JS: Lubię matematykę, w-f oraz j. angielski. Nie przepadam za plastyką.

Admin:  Do naszej drużyny dołączyłeś w trakcie letnich wakacji, dlaczego tak późno i dlaczego zapisałeś się na Wdę?

JS:  Do drużyny dołączyłem latem 2013. Wcześniej  przez rok grałem u pana Klingera. Zawsze chciałem trenować piłkę nożną.

Admin: W zabawie na „Najlepszego zawodnika” jesteś wysoko w ogólnej klasyfikacji. Co myślisz o tej rywalizacji i chyba szkoda opuszczonego meczu?

JS:  Ta zabawa motywuje nas do lepszej gry. Szkoda tego opuszczonego meczu, byłem wtedy chory. Gdybym grał miałbym szansę na jeszcze lepsze miejsce. Ale nic straconego, przed nami jeszcze runda wiosenna smiley

Admin: Jak oceniasz grę swojego zespołu w rundzie jesiennej?

JS: Po rundzie jesiennej zajmujemy pierwsze miejsce. Wygraliśmy wszystkie mecze, więc  należy się cieszyć z takiego wyniku.

Admin: Trener wystawia Cię na pozycji lewego obrońcy lub środkowego pomocnika, która pozycja bardziej Tobie odpowiada?

JS:  Lepiej czuję się na lewej obronie. Gram tam od samego początku i polubiłem tę pozycję.

Admin: Masz w rudzie jesiennej strzelonych 10 bramek, dużo czy mało?

JS: Jak na obrońcę to chyba dobry wynik. Mam nadzieję, że na wiosnę dołożę jeszcze kilka goli.

Admin:  Lepiej strzelać czy podawać?

JS:  Nie ma to dla mnie większego znaczenia. Liczy się wygrana zespołu.

Admin: Kto jest Twoim najlepszym kumplem w zespole?

JS:  Mati, Miki, Kowal, Marwin i Szymcio. Resztę chłopaków też bardzo lubię.

Admin : Według Ciebie jakie są Twoje atuty, a nad czym musisz jeszcze popracować, jeśli chodzi o grę w piłkę nożną?

JS:  Myślę, że moją mocną stroną są podania i drybling. Muszę popracować nad strzałem i odbiorem piłki.

Admin: Na każdym meczu jest Twoja rodzinka,  szczególnie Tata mocno podpowiada, pomaga to, czy bardziej stresuje?

JS:  Tata wspiera mnie w czasie meczów, daje mi cenne wskazówki. Chociaż na początku denerwowało mnie to, że ma ciągle jakieś uwagi.

Admin: Kto jest Twoim piłkarskim idolem i jakiej drużynie kibicujesz?

JS:  Sergio Ramos i James Rodriguez. Uwielbiam Real Madryt.

Admin: Jakie jest Twoje największe piłkarskie marzenie?

JS:  Zagrać w finale Ligi Mistrzów, oczywiście w drużynie Realu.

Admin: Niedługo Święta Bożego Narodzenia, napisałeś już list do Gwiazdora? Jaki prezent chciałbyś dostać pod choinkę?

JS: List już dawno wysłany. Chciałbym dostać grę komputerową i zegarek z podświetloną tarczą.

Admin : I ostatnie pytanie , czy często zaglądasz na naszą stronkę internetową http://wdaswiecie2004.futbolowo.pl/   oraz co byś dodał, zmienił…?

JS:  Tak często zaglądam na stronę. Bardzo mi się podoba.

Admin: Dzięki Julek za super rozmowę. Za pośrednictwem naszej strony możesz pozdrowić kogo sobie życzysz…

JS:  Pozdrawiam całą moją drużynę. Życzę wszystkim zdrowych, radosnych Świąt Bożego Narodzenia i Szczęśliwego Nowego Roku 2015.

Autor: Treść:pozostało znaków:

Fala Świekatowo 2:1 Wda Świecie 2004
Tartak Wudzyn 1:0 Wisła Nowe
Tor Laskowice 3:4 Polonia III Bydgoszcz
Struga Drzycim 1:5 Grom Osie
Cis Cekcyn 2:1 Sparta Przysiersk

Turniej w Białych Błotach
Ładowanie...

Młodzicy » Inne rozgrywki
1. Grom Osie Grom Osie 48 bz
2. Cis Cekcyn Cis Cekcyn 40 bz
3. Fala Świekatowo Fala Świekatowo 40 bz
4. Wda Świecie 2004 Wda Świecie 2004 32 bz
5. Tartak Wudzyn Tartak Wudzyn 26 plus
6. Sparta Przysiersk Sparta Przysiersk 25 minus
7. Struga Drzycim Struga Drzycim 20 bz
8. Polonia III Bydgoszcz Polonia III Bydgoszcz 19 bz
9. Wisła Nowe Wisła Nowe 10 bz
10. Tor Laskowice Tor Laskowice 1 bz

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.