Wda Świecie - strona nieoficjalna

pon.

Wywiad z Bartkiem

• autor: piotr.graj, 2014-12-30 21:23

W dzisiejszym wywiadzie przedstawi nam się nasz lewy obrońca – Bartosz Rappke.  Bartek opowie nam o swoich zainteresowaniach (m.in. o swoim wężu), o planach na ferie zimowe, zdradzi nam , któremu klubowi kibicuje oraz kto jest jego piłkarskim idolem…

Admin: Cześć Bartek

Bartosz Rappke: Witam!

Admin: Jak zwykle, na początku rozmowy opowiedz nam krótko o sobie - gdzie chodzisz do szkoły?, coś o Twojej rodzince…,

BR:  Chodzę do Szkoły Podstawowej w Pruszczu, mieszkam w Niewieścinie  z rodzicami i dziadkami.

Admin:  Co lubisz robić oprócz grania w piłkę nożną, jakie masz hobby?

BR:  Lubię grać na komputerze i na Playstation 4, również lubię grać w unihokeja.

Admin: Opowiedz nam trochę o Twoim „zielonym przyjacielu”, którego przywiozłeś na jeden z naszych meczy?

BR:  Mam węża , nazwałem go SAVIO. Ma już  180 cm,  jest oswojony , często się z nim „bawię”.

Admin:  Dojeżdżasz na treningi wspólnie z kolegami z Pruszcza. Jakie były początki i co spowodowało, że zdecydowałeś się trenować z naszym zespołem?

BR:  Koledzy z Pruszcza mnie namówili,  zależało mi żeby się rozwijać  i coraz lepiej grać. Uważam , że to był bardzo dobry wybór.

Admin:  : Czy trudno było „wskoczyć” do drużyny i jak przyjęli Cię koledzy  w drużynie?

BR: Na początku było trudno, byłem zupełnie nowy , nikt mnie nie znał oprócz chłopaków z Pruszcza.

Admin: Początki na pewno są trudne, ale szczególnie w ostatnich meczach zagrałeś bardzo dobrze i odważnie. Czym to było spowodowane?

BR: Czuję się  dobrze w tej drużynie , wszyscy ze sobą współpracują i to mi się najbardziej podoba. Z każdym meczem  czuję się pewniej. Poza tym treningi dużo nas uczą.

Admin:  Trener wystawia Cię na pozycji bocznego obrońcy, czy to Twoim zdaniem dobra pozycja dla Ciebie?

BR:  Tak,  to dobra pozycja dla mnie.

Admin: Kto jest Twoim najlepszym kumplem w zespole?

BR:    Szczególnie  lubię Janka, Kubę , Konrada, Marcina M., Szymona G., Noela  , jednak uważam że są bardzo fajni.

Admin: Jak oceniasz grę naszego zespołu i które miejsce na koniec sezonu zajmie nasza drużyna?

BR:  Oczywiście , że pierwsze  !!!!!!  Musimy wygrać bo jesteśmy najlepsi.

Admin : Według Ciebie jakie są Twoje atuty, a nad czym musisz jeszcze popracować, jeśli chodzi o grę w piłkę nożną?

BR:  Moim atutem jest odebranie piłki przeciwnikowi  i podanie jej  „krzywo „  do kolegi z drużyny . I właśnie nad tym muszę popracować smiley

Admin: Kto jest Twoim piłkarskim idolem i jakiej drużynie kibicujesz?

BR:   Wojciech Szczęsny, Neymar, kibicuję FC Barcelonie.

Admin: Twoje największe piłkarskie marzenie?

BR: Mam wiele marzeń ale najbardziej chciałbym zagrać w FC Barelonie.

Admin : Co myślisz o tej naszej zabawie na ”Najlepszego zawodnika”?

BR:  Podoba mi się ta zabawa, jest motywująca.

Admin: Na każdym meczu jest Twoja Mama,  która mocno Nam kibicuje, czy pomaga to w grze, czy bardziej stresuje?  (Pozdrowienia!)

BR: Lubię jak jest moja mama na meczach, daje mi wsparcie.

Admin: Zdradź nam swoje plany na ferie zimowe?

BR:W pierwszym tygodniu  wyjeżdżam do Zawoi na obóz piłkarsko-narciarski , w dugi tygodniu  lecę z rodzicami do ciepłych krajów.

Admin : I ostatnie pytanie , czy często zaglądasz na naszą stronkę internetową http://wdaswiecie2004.futbolowo.pl/   oraz co byś dodał, zmienił?

BR:  Tak, prawie codziennie.

Admin: Dzięki Bartek za super wywiad. Za pośrednictwem naszej strony możesz pozdrowić kogo sobie życzysz…

BR:  Dziękuję również. Pozdrawiam Trenera i Kierownika oraz wszystkich kolegów z Wdy .

Autor: Treść:pozostało znaków:

Fala Świekatowo 2:1 Wda Świecie 2004
Tartak Wudzyn 1:0 Wisła Nowe
Tor Laskowice 3:4 Polonia III Bydgoszcz
Struga Drzycim 1:5 Grom Osie
Cis Cekcyn 2:1 Sparta Przysiersk

Turniej w Białych Błotach
Ładowanie...

Młodzicy » Inne rozgrywki
1. Grom Osie Grom Osie 48 bz
2. Cis Cekcyn Cis Cekcyn 40 bz
3. Fala Świekatowo Fala Świekatowo 40 bz
4. Wda Świecie 2004 Wda Świecie 2004 32 bz
5. Tartak Wudzyn Tartak Wudzyn 26 plus
6. Sparta Przysiersk Sparta Przysiersk 25 minus
7. Struga Drzycim Struga Drzycim 20 bz
8. Polonia III Bydgoszcz Polonia III Bydgoszcz 19 bz
9. Wisła Nowe Wisła Nowe 10 bz
10. Tor Laskowice Tor Laskowice 1 bz

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.